WARSZAWA 03-371 | ul. Targowa 20B | tel. 22 838 32 27, 697 02 36 93

Witaj gościu, możesz zalogować się, lub założyć własne konto

"Grupy Komunijne"

Nasza firma przygotowała atrakcyjną ofertę strojów komunijnych dla grup pierwszokomunijnych i odbiorców hurtowych. Ubiory szyjemy z najlepszych tkanin idealnych na dziecięce stroje. Łatwych w praniu i prasowaniu. Odpornych na gniecenie.

Promocyjne ceny różniące się znacznie od cen detalicznych podanych na naszej stronie internetowej.

Sukienki komunijne i alby od 160 zł.

Zadzwoń do nas

Monika Kozerska tel.: 697-487-788
Monika Gawrych tel.: 691-816-677

Prowadzimy dwa rodzaje sprzedaży.
  1. SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA

    Na Państwa zaproszenie przyjeżdżamy na spotkania grup pierwszokomunijnych, prezentujemy naszą ofertę stroi i dodatków. Gdy nasza propozycja spodoba się rodzicom, mierzymy każde dziecko osobiście. Indywidualnie wykonujemy dla niego ubiór metodą szycia miarowego, odwozimy gotowe stroje na miejsce w uzgodnionym terminie. Przymierzamy je. W razie potrzeby wykonujemy korektę wymiarów.

  2. SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA

    Stroje szyjemy wg szczegółowej tabeli rozmiaro-wzrostowej, zamieszczonej na naszej stronie internetowej lub rozmiarów pobranych indywidualnie przez rodziców lub opiekunów grup zgonie z załączoną instrukcją mierzenia. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą. Gotowe stroje wysyłamy ubezpieczoną przesyłką kurierską. W tym wariancie sprzedaży wykonujemy także bezpłatnie ewentualne poprawki krawieckie.

 

 

   

Zaloguj się or Załóż własne konto