ig

Witaj gościu, możesz zalogować się, lub założyć własne konto
TEL. 697 487 788   

"Grupy Komunijne"

Nasza firma przygotowała atrakcyjną ofertę strojów komunijnych dla grup pierwszokomunijnych i odbiorców hurtowych. Ubiory szyjemy z najlepszych tkanin idealnych na dziecięce stroje. Łatwych w praniu i prasowaniu. Odpornych na gniecenie.

Oferta dla grup znajduje się w zakładce sukienki komunijne - kolekcja dla grup komunijnych.

Ceny sukienek komunijnych od 160 zł.

Grupy moga wybrać ofertę strojów z kolekcji klasycznej, fantazyjnej i exclusive w atrakcyjnej cenie hurtowej (niższej niż cena detaliczna podana na stronie).

Zadzwoń do nas

Monika Kozerska tel.: 697-487-788

Prowadzimy dwa rodzaje sprzedaży.
  1. SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA

    Na Państwa zaproszenie przyjeżdżamy na spotkania grup pierwszokomunijnych, prezentujemy naszą ofertę stroi i dodatków. Gdy nasza propozycja spodoba się rodzicom, mierzymy każde dziecko osobiście. Indywidualnie wykonujemy dla niego ubiór metodą szycia miarowego, odwozimy gotowe stroje na miejsce w uzgodnionym terminie. Przymierzamy je. W razie potrzeby wykonujemy korektę wymiarów.

  2. SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA

    Stroje szyjemy wg szczegółowej tabeli rozmiaro-wzrostowej, zamieszczonej na naszej stronie internetowej lub rozmiarów pobranych indywidualnie przez rodziców lub opiekunów grup zgonie z załączoną instrukcją mierzenia. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą. Gotowe stroje wysyłamy ubezpieczoną przesyłką kurierską. W tym wariancie sprzedaży wykonujemy także bezpłatnie ewentualne poprawki krawieckie.

 

 

   

Zaloguj się or Załóż własne konto