WARSZAWA 03-371 | ul. Targowa 20B | tel. 22 838 32 27, 697 02 36 93

Witaj gościu, możesz zalogować się, lub założyć własne konto

"Grupy Komunijne"

Nasza firma przygotowała atrakcyjną ofertę strojów komunijnych dla grup pierwszokomunijnych i odbiorców hurtowych. Ubiory szyjemy z najlepszych tkanin idealnych na dziecięce stroje. Łatwych w praniu i prasowaniu. Odpornych na gniecenie.

Promocyjne ceny różniące się znacznie od cen detalicznych podanych na naszej stronie internetowej.

 

Prowadzimy dwa rodzaje sprzedaży.
  1. SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA

    Na Państwa zaproszenie przyjeżdżamy na spotkania grup pierwszokomunijnych, prezentujemy naszą ofertę stroi i dodatków. Gdy nasza propozycja spodoba się rodzicom, mierzymy każde dziecko osobiście. Indywidualnie wykonujemy dla niego ubiór metodą szycia miarowego, odwozimy gotowe stroje na miejsce w uzgodnionym terminie. Przymierzamy je. W razie potrzeby wykonujemy korektę wymiarów.

  2. SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA

    Stroje szyjemy wg szczegółowej tabeli rozmiaro-wzrostowej, zamieszczonej na naszej stronie internetowej lub rozmiarów pobranych indywidualnie przez rodziców lub opiekunów grup zgonie z załączoną instrukcją mierzenia. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą. Gotowe stroje wysyłamy ubezpieczoną przesyłką kurierską. W tym wariancie sprzedaży wykonujemy także bezpłatnie ewentualne poprawki krawieckie.

 

 

Zapraszamy do współpracy. Nasi przedstawiciele:

Monika Kozerska tel.: 697-487-788
Monika Gawrych tel.: 691-816-677

Zaloguj się or Załóż własne konto